E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
40 Ney 40 Nefes Tek Ses

 

Hani ömrünüzde kaçırmamanız gereken şeyler vardır ya, işte öyle bi şeydi bu etkinlik de. Üzgünüm ama orada olamayanlar neler kaçırdıklarını böyle bir organizasyona gitmedikten sonra anlayamayacaklar. 

 

 

Ney ile ne zaman tanıştınız ya da belki hiç tanışmadınız bilemiyorum. Eğer henüz tanışmamış olanlar var ise kesinlikle dinleminizi öneririm. Ney dinlemiş olanlar ise böyle bir etkinliğin tekrarı olduğunda nerede olursa olsun gidip dinleyin. Sürekli dinleyin dinleyin diyorum, bunu benim ney dinleme heves ve zevkimden dolayı söylediğimi düşünüyorsunuz eminim. Mutlaka bunun da etkisi var fakat dinleyin... O zaman bana hak vereceksiniz.

 


 

Biraz etkinlikten de bahsedeyim; Ömer'in daveti üzerine haberim oldu. Esasen ben etkinliğe bu kadar ilgi olacağını tahmin etmiyordum. Hem protokolün katılımı hem neyzen arkadaşların aileleri hem de misafirlerin hem de benim gibi sevenlerin bu kadar çok olacağını söyleseniz inanmazdım. O yüzden 20:30 civarında başlayacak diye yaklaşık 15 dakika önce çıktım. Yetiştim fakat ne göreyim; çok kalabalık. Bir an hiç içeri giremeyeceğim sandım. Fakat Balkonda yer buldum. Yaklaşık 30 dakika kadar ayakta, bence salonun en güzel yerinden izleyerek dinledim. Daha sonra ayrılanlar oldu ben de oturdum; fakat ayakta izlediğim yer daha güzeldi. Ömer'e de böyle bir etkinliğe davet ettiği için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ayrıca etkinlik için 3 üstad da gelmişti. ( M. Sadreddin Özçimi, Ahmet Şahin ve  Salih Bilgin)  Etkinliğin şefi ise Ali Erol 'a emeklerinden dolayı teşekkürü borç bilirim.

Huzur...

 

2011-05-11 01:06:27

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006