E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Ankara - Kim Bunun Sahibi ve Pardus

Tüm herşeyi anlatıp Ankara vitaminini kaçırmak istemiyorum. Bence herşeyi gelip görmeniz ve yaşamanız gerekiyordu ki artık o zamana gidemeyeceğinize göre ilerideki aktiviteler katılmanızı öneririm.

Cumartesi günü özeti kısmen aşağıda bahsettiğim gibi önce sabah Likemind ile başladı; akşam da blog yazarları toplantısı ile devam etti. Ankara ekibini gerçekten sevdim çok sıcak ve güzel insanlar. Likemind'da Ali Rıza Babaoğlan ve Aykut Karaalioğlu sayesinde epey çevre edindim :) Blog Yazarları toplantısında ise çeşitli konularda konuştuk ve toplantıya Barış başkanlık etti. Günün sonunda sağ olsun Ömer abi bırakmam bize gidiyoruz dedi ne inatmış :)) geceyi onlarda geçirdik fakat çok güzel projeler konuştuk iyi ki kalmışız her ne kadar 5:30'da yatıp 7:30'da güne erken başlasak da verimli bir geceydi, orjinal projelerimizi bekleyin.

Pazar gününe erken uyandık sonra Aykut'la biraz Ankara turu yaptık ve öğlen BG Ankara Temsilcimiz Onur Gökçe ile buluştuk, hoş sohbetlerimiz oldu, yemek yedik. Öğleden sonra Ömer abi ve Seval ile buluştuk, Kim Bunun Sahibi isimli programa mustafairen.com olarak konuk oldum. 3-4 Hafta içerisinde yayınlanır umarım, epey zahmetli oluyor o videoların yayına hazırlanması. Zaten benden önce de Barış ve bi kaç konuk daha varmış. Çekim sonrasında Pardus toplantısı vardı. Aykut hariç hepimiz Pardus'a geçtik ve Pardus, Linux, yapılamsı gerekenler vb. konularda konuşuldu. Benim önerim bu tür toplantılara daha çok bayan Pardus kullanıcısının katılması yönündeydi (: İkinci bir önerim vardı ona da sıcak baktılar, onu söylemek istemiyorum çünkü hayata geçirirlerse sürprizi kaçmasın. Toplantı 9:30 civarında bitti ve biz Onur ile oradan ayrıldık Onur'un evine geçtik.

Günün sonunda Onur'un evinde 30-40 dakika dinlendikten sonra beni otogara bıraktı ve ben konya yolunu tuttum. Gece 3:30 da evdeydim ve sanki rüya gibiydi 2 gün... Fakat işin garip tarafı Ankara otogarda uyuyup Konya Otogarda gözümü açınca sanki ışınlanmışım gibi hissettim ne kadar yolrulduysam artık :) zaman kavramımı yitirdim uzunca bir süre.

Ankara maceramda katkısı olan herkese teşekkür ederim. Ayrıca Seval'e tekrar teşekkür ederim bana hediye ettiği Kurbağalı vıraklayan kupa bardak acayip ilgi odağı oldu (: Şu an çayımı yudumluyorum (:

Fotoğrafları görmek için buraya tıklayınız.

2009-03-24 21:46:46

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006