E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Ayağım alışsın.

Ayağım alışsın diye geldim. Bir arkadaşa bakıp çıkacaktım aslında...

İşin gevezeliği bir yana, yazı yazmayı unutmuşum sanki. Twitter, FriendFeed almış götürmüş. Kısa kısa yazmaya alıştırmış hep. Sosyal mecra diye tabir edilen chat sisteminin gelişmiş hali olan sistemler işte, başka bir nanesi yok. Hatta kötülüğü bile var. İnsanlar fark etmese de kabul etmese de bağımlısı oluyorlar. Bakmadan duramıyorlar. Facebook'dan bahsetmiyorum bile artık onun tadı iyice kaçmış durumda. Üyeliğim olmadığı halde feci şekilde beni rahatsız ediyor. Böyle giderse önce twitter sonra da ff'den de kaçışım yakındır. Hani bir söz var ya nerde çokluk ile başlayan.

İşlerim fazlasıyla yoğun gidiyor. Ne yapıyorum ? hayal yazıyorum aslında. Başka bir şey değil.

Okulumu merak edenler, sizin görüşünüze göre henüz bitirebilmiş değilim. Bana göre tadını çıkarıyorum. Bu hayatı kim standarda bağladıysa iyi bir [ okul - askerlik - evlilik - iş ] şekilde ona sevgilerimi iletiyorum. Senin standardında birisi değilim maalesef.

Okulda can sıkıcı olanlar ise su temini projesi yapıyor olmam. Basir basit şeyler için saatlerce zaman kaybediyoruz aslında. Onca emeğe sınavdan iyi bir not alsam içim yanmaz. Neyse ki diğerleri açıklanmadı rahatım. Herkes açıklanmayınca huzursuz oluyor ben açıklanmadığı sürece (: Neyse işte bildiğiniz standatta devam ediyor okul. Sadece Cuma günleri proje kontrolüne gidiyorum, okulda olup görüşmek isteyenlerin bilgisi olsun. Gerisini ilgilendimeyen boş bir bilgiydi zaten.

Bu arada aklıma bir proje fikri geldi uygulayabilirsem güzel olacak. Zaman ayırmam gerek.

Son zamanlarda da az kitap okuduğumu fark ettim. En kısa sürede telafi etsem iyi olacak.

Yağmurlu bir geceden, iyi geceler.

2010-12-16 01:38:41

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006