E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Bilgisayarım Level Atladı

Daha önce de sitede sizlere duyurduğum malum "explorer.exe" faciasından sonra Format atma girişiminde bulunmuştum ve bugün de dahil olmak üzere 3 günün sonunda bilgisayarımı anca kendine getirebildim.

Yenilenme sürecine girmişken, hazır fırsattan istifade kullandığım hemen hemen tüm yazılımları da güncelledim. Resimde de gördüğünüz üzre CS4 serisine tranfer oldum. Gayet estetik ve orjinal olmuş. Vmware'in 6.5 sürümü çıkmış bendeki bi hayli eski idi onu da yükselttim böylece Mac OS'yi diğer Hdd kurma zahmetinden kurtuldum ve sanal PC olarak onu da halletim.

Büyük Halini Görmek İçin Resme Tıklayınız.

Yeni nesil programlar hakkında şunu belirtmeden geçemeyeceğim, gerçekten hepsi süper ötesi, hem estetik hem de kolay kullanılabilirlik açısından çok yakışıklı olmuşlar. Yeni MSN çıkalı epey olmuştu ama kurmamıştım tabi ki (: onu da epey sevdim yalnız sadece şu davet meselesi acayip gıcık ediyor, eğer bilen varsa nasıl kapatmam gerektiğini cevabını mailden yollarsa çok sevaba girer. [siteye yorum yazma modülü kapalı]

Baştacım Zend'e gelirsek 6.1.1 sürümünü sevdim. Henüz bitiremediğim DNA'yı kendisine entegre ettim ve inş. yarından itibaren kodlamaya devam edeceğim. DNA da süper ötesi bir içerik yönetim sistemi oluyor sanki (:

Bu arada Last.FM'de "Coldplay" istasyonuna rastgeldim ki sormayın ne güzel şarkılar çalıyor tavsiye ederim.

Yarın yeniden haftabaşı yapıyoruz. Herkese iyi haftalar...

2009-03-01 22:42:05

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006