E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Bilmök 2010

Bu sene Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi Konya'da yapıldı. Kongreye Bilgisayar Müh. öğrencilerinin katılması gerekse de özel konuk olarak katıldım. Benim için oturumlar ve etkinlik gayet keyifli ve çok güzel hazırlanmış bir organizasyondu. Emeği geçenlere yeri gelmişken teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Organizasyonda çok fazla sponsor olması sayesinde etkinliğin kalitesinin de arttığını düşünüyorum. En çok ilgimi çeken Medya Sponsoru Zeitin'in kongreye gelemeyenler için salondan canlı yayın yapması ve Twitter uygulamasını kullanarak salona uzaktan erişebilme imkanını sunmasıydı. Bence her etkinlikte bu yapılan işin daha da kaliteli hale getirilip yapılması gerekir.

ilk ve 2. Gün Microsoft oturumları benim için ayrı bir yere sahipti (: birinci sebebi sınıf arkadaşım Filiz'in de yer aldığı imagine Cup ekibinin MS teknolojisi ve desteğini kullanarak tarımsal uygulamalarını Umut'un anlatması oldu. Umut bu konuda gerçekten azimli ve çok yetekli bence. Imagine Cup'da dünya 4.'lüğü yerine ilk 3 e girmeyi hak ediyor.

İkinci sebebim ise Daron Hoca'nın katılımı. Sohbet etme imkanını bulabilmek benim için en güzel şeylerden birisidir :)

Ayrıca güzel bir olay da yaşadım. 2. gün Sayın İhsan Mutlu'nun seminerine gidemedim ama evden izledim. Salonda olmadığıma üzülmüştüm fakat akşam yemeğinde beraber olmak ve sohbet edebilmek çok şeye bedeldi. Seminere katılamamanın üzüntüsünü telafi etmiş olduk. Tabi ki Microsoft'tan Mehmet Bey ile de tanışma fırsatım oldu. Çok sıcak kanlı ve seminerdeki haddini aşan eleştirilere bile sakin ve çok güzel şekilde tepkisini dile getirdi.

2010-03-01 00:32:50

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006