E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Bir Günlük İstanbul

Perşembe sabah 7:30 civarında 1 günlük İstanbul serüvenim başladı. Önce Hp'nin bulunduğu binayı bulmakla başlamaya karar verdim. Ulusoy'un servisi gideceğim yere kadar götürdü. Bu sayede hem zaman kazandım hem de ulaşım problemi ile  1.dakikada yüzyüze gelmemiş oldum. Binayı bulmak için biraz yürümek zorunda kaldım; bu arada Sebze Hali'ni de görmüş oldum. Binayı bulduğumda henüz saat 8 civarıydı ve açılmamıştı. Güvenlik görevlileri yeni gelmişlerdi. İş görüşmemiz 13:00 de olacağı için ben de kadıköy'e gitmeye karar verdim. Az bir yol tarifi yardımı ile otobüs duraklarının yerini buldum ve kadıköye doğru yol aldım. 11:30 a kadar kadıköyde gezerek ve her zamanki simitçide hafif bir kahvaltı yaparak zaman öldürdüm diyebilirim. Daha sonra geç kalmamak adına yeniden Hp merkeze gitmek için yol aldım. Tahminimden biraz erken orada olunca yakındaki alışveriş merkezinde biraz turladım. Yalnız dikkatimi çeken olay kocaman mağazada alışverişsiz çıkışı mağazanın sadece giriş kısmına koymuşlar sonundan çıkmayı ümit ederken bir sürü yol katetmek zorunda kaldım. Ufak bi şeyler alıp çıkmayı düşünmediğimi sananlar için söyleyeyim; o kadar sıra beklemeyi hiç göze alamadım açıkcası (:

Daha sonra Kırmızı Fikirler'den Mahmut Bey'le bir börekçide görüştük sözleşmemizi imzaladık ve Hp'ye doğru toplantı için yol aldık. Toplantı güzeldi. Hatta yeni bir makina önerisinde bulundum ve denemek için iyi bir fikir olduğuna söylediler. Yakın zamanda satışa sunulur umarım.

Toplantıdan sonra diğer arkadaşlarla birlikte yine alışveriş merkezine gittik biraz sohbet ettik. Sonrasında ben Mahmut Bey'le ajansa gittim. Ajanstan sonra yeniden kadıköye döndüm biraz dolaştım ve akşam yemeğimi yedim. Geri dönüş için biraz zamanım vardı o yüzden eminönüne gitmeye karar verdim. Biraz da avrupada turladım ve yeniden kadıköye servise binmek için döndüm.

Yolda bi kaza atlattık çok şükür şoför çok dikkatliydi yoksa zincirleme kazanın ortasında kendimizi bulabilirdik. Yağmurlu bir gecede yansıtıcı bir şeyler koymak neden akıllarına gelmez insanların anlam veremedim.

Sabah atıksu projesi kontrolüm olduğu için eve gelip işlerimi hallettim ve saat 9:30 da okulda kontrol için hazırdım.

Artık Konya Vatan Bilgisayarda Hp satış sorumlusu olarak çalışıyorum. Beklerim...

2009-11-14 09:32:56

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006