E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Blog Gezintim

Uzun zamandır yapmaya fırsat bulamadığım blog gezintimi bu sabah yapmış bulundum. Kendi Sık kullanılanlar listeme aldığım insanların kişisel sitelerini gezdim okudum, okudum. Sanırım ben günde normal bi kitabın 1/4 ü kadar okuyorum internette. Epey hoş yazılarla karşılaştım, kimisi kendisini daha detaylı anlatma eğiliminde, kimisi Linux hakkında ince ip uçlarından bahsetmiş, kimisi aşık olmuş ,kimisi yazmaktan sıkılıp ara vermiş, kimisi kendi kilosunu kontrol etmek için değişik yöntemler bulmuş (: , kimisi filmlere dalmış benim geçenlerde olduğum gibi falan filan... ama internet yaşamı artık sanal değil gerçek olmuş biraz daha. şimdi gezdiğim tüm sitelere yer vermeyi isterdim ama bi çoğunun linkini unuttum (: ordan oraya atladıklarım da oldu.Zaten 1 tık sonra başka bir dünyadasınız. Bu seferki biraz kontrolsüz bir gezinti oldu galiba :)

Bu arada bu kadar gezintide bi çok yorum yazdım. İade-i Ziyaret babında uğrarlar mı bilmiyorum yorum modüllerini kapatmıştım tekrar açsam mı ki, neyse bakarız birazdan... Eğer yorum yazmak isterseniz ve Yorum Yaz / Oku gibi bi zımbırtı görmüyorsanız bu yazı sonunda görüşelerinizi Konuk Defterime yazarsanız mutlu olurum.

Ve son zamanlarda işletim sistemim de kendinden geçmeye başladı nero çalışmıyor, arada bi explorer sapıtıyor kendi kendine kapatma ve yeniden explorer'ı başlatma kararı alıyor. Nero'suz nasıl yedeklerimi alacağımı kara kara düşünürken birden aklıma XP'm geldi :) VMware'deki xp de çalışan cillop gibi bi nero ve PHP SERVER'ım var fakat HDD'mde 2 GB yer kaldı ve 4,5 GB lık DVD için nasıl 2,5 GB yer açıp ilk yazdırma işlemine başlayacağım konusunda sıkıntılıyım ve bi kaç tane işim var onları bitirmeden yer açıp yazdırma işlemine de başlayamıyorum galiba sıkıştım Harddiskin içinde... Fakat ilk fırsatta tüm HDD'yi DVD'lere yedekleyip sonra kocaman format atıp  yeni bir Ultimate kuracağım ve yeniden bir düzenleme yapacağım.

Bill amca vistan güzel hoş da biraz daha hatasız bi sistem yazsan gözüm arkada kalmayacak... Vistada benden çok mavi ekran gören var mıdır aranızda :) Biraz üstüne gidince hemen ağlıyor (:

Ek-1 :
  Yorum Modülünü açtım yorumlarınızı istediğiniz konuya istediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz, bi de yazım hatalarımı düzelttim. Ne kadar dikkat edersem edeyim hata oluyor bazen, neyse ki çabuk fark ediyorum... :(

2007-09-18 14:05:36

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006