E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Death Race

 

Yakın zamanda, aşırı sanayileşme, yüksek nüfus artışı ve çılgın tüketim alışkanlıkları yüzünden dünyamız bir çöplük haline gelir ve tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı vardır.

Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanmak için bir yol bulmuşlardır; bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölümüne yarıştırmak ve üzerlerinden para kazanmak.

Şiddet arzusu taşıyan ve ölümüne dövüş için yarışan bu mahkumların arasında üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames, öldürülemez ünvanıyla yöneticilerin hedefi olmuştur. İki seçeneği vardır: ya işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atıldığı bu yerde kalacak ya da önüne çıkan her mahkumu öldürerek hayatta kalacaktır.

Ames’in yarışırken zorunlu olarak kullanması gereken demirden Frankenstein maskesi hazırlanmıştır...


Şimdi nerden çıktı bu film, nerde izledin de hemen yazıyorsun diyorsanız haklısınız. Film henüz Türkiye'de vizyona girmedi fakat dünyada herhangi bir yerde vizyona girmesi yetiyor artık...

Filmi +16 olarak derecendiriyorum. Birazcık şiddet içerikli film. Fakat sahneler çok kaliteli çekilmiş ve gelecekte olmayacak bir şey de değil hani :) malum insanlar doyumsuz ve çeşitli sınırtanımaz isteklerde bulunabiliyorlar. Filmi sinemaya geldiğinide seyretmenizi tavsiye ediyorum. Tabi o kadar bekleyemem merak ettim diyorsanız kocaman internetimiz var (: tercih meselesi...

iyi seyirler

2008-10-15 11:12:07

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006