E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Finaller Yaklaşırken

Aslında siteyi daha aktif kullanmayı düşünüyorum fakat v5'e geçiş dönemim için gerekli hazırlıkları bitiremediğim için hala v4.0 Afazi'de kalmış durumdayım. Neyse finallerden sonra kısmetse temiz sistem yazarız, yayınlarız.

18 Mayıs'dan bu zamana kadar yine derenin altından çok sular aktı. Genelde twitter'dan yazıyorum kısa kısa ama yine de içime sinmiyor açıkcası. v5 ile birlikte twitter olayına da son vermeyi düşünüyorum ona benzer ufak bir uygulamayı kendim yazıp, kendi sistemime dahil edeceğim. Bu sene şenliklerde sadece Kenan DOĞULU konserine gittim, eskisi gibi pek şenlik havası olmuyor yaşlanıyoruz galiba... Geri kalan zamanın büyük çoğunluğu okul telaşesi içinde geçti sürekli bir şeyler yetiştirme çabasıyla. Yarından itibaren önümüzdeki 2 hafta final haftası ve yine bu taraflara uğrama şansım olmayacak gibi gözüküyor fakat yine de belli olmaz (:

Bu arada bugün Televizyon'da bir magazin programında gözüme takıldı, Ferhat GÖÇER'in evini gördüm denize nazır, süper bir evmiş :) benim de öyle bir evim olsun istedim bir anda. İnsan güzel ne görse istiyor haliyle...

Ayrıca geçtiğimiz hafta İstanbul'da olmam gerekiyordu ki, gideceğim gün eğitimin iptal olması beni çileden çıkarmaya yetti bütün plan program alt üst oldu, kısmet değilmiş, gelecek sefere.

Size bir de yeni ayarlanmakta olan organizasyondan bahsedeyim, umarım nazar değmez. Haziran ayı ortalarında tarihi tam kesinleşmedi, yine Konya'da Bilişim Güvenliği Semineri olacak fakat bu seferki birazcık daha büyük ve ses getireceğini umuyorum. Konya Emniyet Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Valiliğin katkıları ile geniş kapsamlı bir etkinlik olacak. Yalnız bu etkinliğe sadece kamu kurum ve kuruluşlarında görev alan Bilgi İşlem sorumluları ve ilgilileri katılabilecek. Çalışmalar devam ediyor detaylar kesinleştiğinde duyuracağım tekrar.

Geçen yazımda bahsettiğimiz projeyi beta olarak hayata geçirdik gibi bir şey; fakat henüz duyurmuyoruz kontrollerimizi tamamlamadık. İlgileneni olur inşAllah sitenin (: Site ile ilgili bir detay daha vereyim, benim yazdıklarımı tamamen çöpe attık (: ve Zafer'e rica ettim sağ olsun baştan aşağı tasarımı olsun kodlaması olsun tamamen üstüne aldı ve ilgilendi, projeyi hayata geçirdi. Ferhat da askerde ne zaman yayınlanacak diye sabırsızlanıyor haklı olarak çünkü temel fikir onundu.

Sabırların zorlandığı şu günlerde herkese bol sabırlı, mutlu günler, haftalar dilerim. Sınavları olanlara başarılar...

2009-05-31 17:12:53

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006