E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
hp PSG Toplantısı

Toplantı 20-22 Ocak 2010 Point Hotel'de gerçekleşti. Konya'da hava soğuk olmasına rağmen nedense İstanbul'da belki de yağmurun etkisiyle daha fazla üşüdüm. Uçaktan iner inmez havaş'a sonra da belediye otobüsü ile taksimden Barbaros'taki Point Hotel'e geçtim. Tabi ki bu geçiş anlattığım kadar kolay olmadı (:

Odama yerleştikten sonra biraz internet gezintisi ardından da otel ve otelin civarını gezdim. Güzel bir köfteci buldum. "Star Köfte" aslında ilk önce sıradan bir köfteci sanmıştım fakat içeri girdikten sonra fark ettim ki benden başka herkes biliyor. Duvardaki resimler Atatürk'ten başlıyor, şimdiki zamanın birçok ünlü insanı mevcut. Tabi ki köftecinin köftelerini de çok beğendim.

Akşam yemeğinde tüm Vatan, Bimeks, Teknosa vb mağazalarda çalışan arkadaşlarımız otele gelmişti. Herkes ertesi gün başlayacak olan eğitime hazırdı.

Eğitime gelecek olursak; kapsamlı ve güzel eğitimdi. Daha önce tanışmadığım tüm hp yönetim ve çalışan kadrosu ile tanışmış oldum. Ayrıca eğitimde "intel işlemciler ve yeni teknolojiler" üzerine bilgi vermek için intel'den de katılım vardı.

Eğitim sonrası uzun süredir görüşemediğim GEFC'den Gürkan ile de görüşme fırsatımız oldu. Bu sefer İstanbul'u fazla gezemesem de barbaros ve şirinevler kısmını gezmiş oldum.

Kusursuz hizmetlerinden ötürü, Point Hotel (Barbaros) çalışanlarına; THY pilotları ve görevlilerine de ayrıca ulaşım konforum konusunda teşekkürlerimi sunarım. Hava kötü olduğu halde 30 ve 40 dk'lık rötarlar haricinde hiçbir problem ile karşılaşmadım.

Tabi ki en büyük teşekkürü ajansım Kırmızı Fikirler ve her türlü ihtiyacımızı karşılayan hp hak ediyor.

Etkinlik resimleri için tıklayınız.

2010-01-24 10:34:19

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006