E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
İlk Deneyim : İstanbul

  

İstanbul'a ilk defa gitme fırsatım oldu. Aslında uzun süredir gitmek isteyip de gidemediğim bir yerdi ve gittiğimde gördüm ki gerçekten gitmeyi istemekte haklıymışım. Sağ olsun arkadaşlarım iyi vakit geçirememe sebep oldu. En çok kahrımı çeken Ömer, Ahmet ve Denis'e burdan oraya teşekkürlerimi iletiyorum. Sanırım 3 günde görebileceğim birçok şeyi gördüm ve değişik tecrübelere sahip oldum. Yerli ve yabancı insanların tavrı, yaşam tarzı, farklı kültürlerin çakışması ve insanların birbirine olan saygısı... daha sayamayacağım birçok şey.

Aslında Çok fazla da detay yazmak istemiyorum bana kalsın :)

İstanbul'un benim için en verimli şekilde olması için epey yırtındım diyebilirim. Kısmen de başarılı oldum. Kısmen diyorum çünkü benim tahmin edemeyeceğim seviyede iletişim ve ulaşım problemi varmış. Bugün bunları yaparız diyorum sonra eyleme geçiyoruz bakıyorum ki listenin yarısını zor tamamlamışız. Yine de herşeye rağman çok güzeldi. Ne zaman gidebilirim tekrar bilemiyorum. Fakat edindiğim tecrübeler çerçevesinde uygun olan en kısa zamanda yeniden ziyaret etmeyi düşünüyorum açıkcası... İstanbul'a çabuk ayak uydurabileceğimi tahmin etmiyordum açıkcası ama hızlı yaşama alıştım.

Buradan gitmeden önce Daron Yöndem'in başını biraz ağrıtmıştım geldiğimde görüşebilir miyiz diye. Sağ olsun beni kırmadı ve zaman ayırdı. Aslında görüşme amacım sohbet etmekti ama yine duramadım ve Teknik konularda (ie8, silverlight, web programlama, .NET vs) da biraz konuştuk :)  zaman ayırdığı için tekrar teşekkür ederim.

  

Bu arada görüşme sonunda istiklal önüne çıktığımızda Murat Duman ve Ali Rıza Babaoğlan ile de karşılaştık ve tanışma fırsatım oldu :) tanıştığıma memnun oldum.

2008-09-02 10:31:51

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006