E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
M. Serdar Kuzuloğlu Konya'da

Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt salonunda Koçfest sponsorluğunda "Dijital Çağda Hayatta Kalma Rehberi" isimli sunumu ile Mehmet Serdar Kuzuloğlu Konya'daydı. Geleceğini haliyle önceden biliyordum. O yüzden plan programımı ona göre ayarlamıştım. Eskiden beri takip ettiğim için yüzyüze tanışmak, sohbet etmek istediklerim arasındaydı.

 

 

Sunuma gelirsem her zamanki gibi konuya çok hakimdi ve hikayeleri dinleyenleri sıkmayan üslubu ile anlattı. Açıkcası bu üniversitede bu zaman kadar çoğu kişinin bu kadar kaliteli sunum ve işleyişe pek rastladığını sanmıyorum. Genelde çoğu etkinliğe katıldığım için bu kanıya varma yetkisini kendimde buldum. Bahsettiği konuların çoğu hakkında bilgi sahibiydim, her ne kadar Çevre Mühendisliği Bölümü bitirmeye çalışsam da  teknolojinin bendeki yeri ayrıdır. Konular ve anlatılanların salondakilerin çok ilgisini çektiği ve insanların kafasında bir şeyler oluştuğunu düşünüyorum. En azından salona şöyle bir göz attığımda hemen hemen herkes sonuna kadar dinledi. 

 

 

Sunum 2 saatten birazcık fazla sürdü. O kadar çok şey anlattı ki (: ilk defa izleyenleri birazcık çarpmış bile olabilir. Fakat espriler güzeldi özellikle Aysel ve Veysel nasibini alanlardan oldu. O kadar konuşmak yetmiyormuş gibi sonra Radyo Üniversite'ye geçtik. Yaklaşık 30 dakikalık bir söyleşi yapıldı. Yani bugün epey yoruldu. (:

Etkinlik sayesinde tesadüfen Xing Konya Grubu yöneticilerinden Hakan Karacan ile de yüzyüze tanışma fırsatımız oldu. Kısaca benim içinde hem eğlenceli hem yorucu hem de güzel bir gün oldu.

Etkinlikte emeği geçen herkese ve taaa İstanbul'lardan kalkıp gelen Serdar abi'ye teşekkür ederim.

Bu fotoğraf da günün anısına;

 

2011-05-09 23:48:46

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006