E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
MAX PAYNE

  

Amerikan Uyuşturucu ile Mücadele Teşkilatı ajanı Max Payne ve öldürülen kız kardeşinin intikamını almak isteyen suikastçi Mona Sax, bir seri cinayeti çözmek için biraraya gelirler.

New York'da vuku bulan bu seri cinayetleri çözerken ikilinin başına polisler, gangster çeteleri ve acımasız bir örgüt dert olacaktır.

Tür : Gerilim / Dram / Aksiyon / Suç
Gösterim Tarihi : 17 Ekim 2008
Yönetmen : John Moore
Senaryo : Sam Lake , Shawn Ryan
Görüntü Yönetmeni : Jonathan Sela
Müzik : Marco Beltrami
Yapım : 2008, ABD , 125 dk.

Oyuncular

Mark Wahlberg (Max Payne) , Mila Kunis (Mona Sax) , Beau Bridges (BB Hensley) , Chris O Donnell (Jason Colvin) , Nelly Furtado (Christa Balder) 

Filmin websitesi : http://www.maxpaynethemovie.com/ (Fragman) -
Kestirme Link : http://www.maxpaynethemovie.com/US/index.html

Duvar kağıtları : wallpaper 1 - wallpaper 2 - wallpaper 3

 


Gelelim filme; öncelikle oyundan uyarlanmış olmasına rağmen gayet başarılı buldum. Oyunu eskiden oynamışlığım olduğundan hatırladığım ufak tefek mekanlar vardı ki, oralar da filmde kullanılmış. Filmin herhangi bir eksiğini görmedim. Ufak tefek vardı ama Aksiyon sahnesi ve görsel efektler görmezden gelmeme sebep oluyor (:

 

Filme gitmeden öcne sitesini bulup fragmanını felan izlemştim. Fragmanda Prison Break'deki Sucre'yi görünce biraz daha çekti. Fakat pek görünürlüğü yok filmde. Ayrıca dikaktimi çeken diğer bir şey de filmin sitesinin çok güzel tasarlanmış olması. Tam bir bütün oluşturuyor bence. Özellikle olayları yavaşlatma sahneleri ile güzel iş çıkarmışlar tabrik ettim ekibi. Sinemada izlemenizi tavsiye ederim.

 

2008-10-18 20:30:22

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006