E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Uzun yola gitmeyi özlemişim

Dün epey güzel ve hareketli geçti. Aslında bir gün öncesinden başladı maraton; ertesi güne yetiştirmem gereken su temini projesi sayesinde sabah 6 ya kadar uyuyamadım. Projeyi tamamen bitiremesem de en azında birçoğunu yetiştirdim. Haftaya yapılacak kontrollere umarım tüm eksikliklerimi kapatmış olarak gidebilirim.

4 kasım sabah 6 - 8 arasında uyku ihtiyacını giderdikten sonra saat 9 daki proje kontrolüne yetiştim ve arkasından atıksu dersime girdim. Daha sonra Ankara'ya gitmek için otogarın yolunu tuttum. 3:30 civarında beni Ankara'da sevgili dostum Aykut Aktaş karşıladı.

Ankara'da ne işim var sorusu hala meçhul olduğunun farkındayım. Hemen açıklığa kavuşturalım (: iş görüşmesi için gitmiştim. Görüşme Armada'da yapılacağı için direk oraya gittik; biraz gezdik, yemek yedik, sohbet ettik ve görüşmeyi yapacağımız StarBucks'a gittik. Bizden biraz sonra Barış Ünver de geldi ve güzel bir karşılaşma oldu. O da iş başvurusunda bulunmuş (: eski iş yerinden biraz bahsetti.

Görüşme sonrasında biraz daha Armada'da dolaştıktan sonra Otogar'ın yolunu tuttuk. Konya'dan Ankara'ya her yarım saatte bir sefer olmasına karşlık Ankaradan Konya'ya uygun saatlerde bulamadım o yüzden 19:30'a biletimi almak zorunda kaldım. Saat 22:00 gibi olsa süper olurdu aslında. Daha çok sohbet etmek isterdim.

Kırmızı Fikirler Reklam Ajansı ve HP'ye yol masraflarıma sponsor olduğu için; Ulusoy firmasına da rahat yolculuk etme imkanı sunduğu için teşekkür ederim.

2009-11-05 12:12:48

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006