E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Xing 7/24 benim kariyerim için çalışıyor...

Bugünü kendime Xing günü ilan ettim (: Standart okul prosedüründe başladım sabahın erken saatlerinde. Öğlen dersim bittiğinde Soluğu Akkonakta aldım. Serkan ile zaten önceden organizasyon hakkında görüşmüştük. Bu arada bugünün anlam ve önemi Natali Yeşilbahar'ın Konya'da olması münasebeti iledir.

Akkonak

Mekana geçmeden önce buluştuk. Zaten Xing ve FriendFeed'den  tanıdığım Natali ile yüzyüze tanışma fırsatım oldu. Sıra geldi öğle yemeğine. Yemekten ziyade Natali ve Serkan ile sohbet  etmek süperdi. Çok çeşitli konularda değişik perspektiflerden olaylara bakarak (: değerlendirmelerde bulunduk.

Bilmer - Etkinlik Sonu Bir Kare

Daha sonra Sabancı Bilgisayar Merkezi'nde yapılacak olan etkinlik için yola koyulduk. Bence süper oldu. Hem oyun bile oynadık (: ayrıca katılım da benim tahminlerim üzerinde oldu hatta sınıfımızdan Sema ve Bahar'ın da katılması beni mutlu etti. Artık bu tür etkinliklere katılan tek Çevre Mühendisi Ben değilim galiba. Sunumda Natali şöyle bir sürpriz yaptı. Sunumda örnek profil gösterirken önce Serkan'ın Xing profilini gösterdi. Buraya kadar her şey normaldi. Sonra bi baktım ben :)) noluyoruz demeye kalmadı salondakiler kahkayı bastı. "Ne işim var benim Natali'nin sunumunda ? " diye şok oldum. Bu jesti için de çok teşekkür ederim. Süper bir sunumun ve soru cevapların ardından etkinliğik son buldu.

Kule Sini

Sonra Kule 42. kattaki Sini Restaurant'a gittik. Bu arada ekibe Alper de katıldı. Orada da iş geliştirme sırları ve severek yaptığımız işleri nasıl kazanca dönüştürürüz'ün çok ince detaylarını aldık Natali'den. Biraz beyin fırtınası güzel oldu.

Kule'den sonraki durağımız Meram oldu. Meram'ı da epey gezdik ve Xing Konya Ambassador'u M. Fatih Güneş bizi kendi çalıştığı Bayraktarlar Merkon A.Ş. ( Mercedes-Benz ) 'ye davet etti. Orada da Dilek Hanım ile tanıştık. Açıkcası kendisinin orada çalıştığını bilmiyordum. Çünkü en son baktığımda Selçuk Üniversite Forumunun Moderatörlüğünü yapıyordu. Biraz da Fatih Bey ile Xing hakkında sohbet ettikten sonra Rixos Otel'indeki Xing Konya Grubunun Etkinliğine katıldık. Akşam yemeği ile birlikte muhteşem bir sohbet ortamı oluştu. Xing hakkında şikayetlerden tutun da bize sağladığı yararlara kadar hemen hemen birçok konuda konuşuldu. Günce Bey'de yemekteki tüm fotoğrafları çekti. Günün sonunda etkinlikte emeği geçen herkese başta Natali Yeşilbahar, M. Fatih Güneş ve yemekteki fotoğraflar için de Günce Akkoyun'a çok teşekkür ederim.

Bayraktarlar Merkon A.Ş. (Mercedes-Benz)

Son olarak Natali Yeşilbahar hakkında düşüncelerimi aktarmak istiyorum; Kendisi pozitif ötesi düşüncelere sahip. Saatlerce sohbet ettik günboyu. Ben hiç sıkılmadım umarım o da memnun kalmıştır. Çeşitli sosyal ağlardan dolayı tanışmılğımız olsa da yüzyüze görüşmek gerçekten ayrı bir zevkti benim için. Hoş sohbeti, jesti ve daveti için tekrar çok teşekkür ederim. Yine bekleriz efendim...

Ali Bakkaloğlu'na da beni eve kadar bırakma inceliğinden ötürü teşekkür ederim.

Serkan'ın günün özetini yazdıkalrını okumak için tıklayınız.

Etkinlikler süresince benim makinamdan çekilen fotoğrafları görmek için tıklayınız.

*Günce Bey'den fotoğrafları aldığımda onları da yayınlayacağım.

 

2009-05-15 03:23:52

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006