E-Posta: iletisim@mustafairen.com

  • mustafa iren github
  • mustafa iren linkedin
  • mustafa iren twitter
Ziyaretçime

Herkese Merhaba, hala ziyaret edenler kaldıysa tabi ki (:

Çok uzun süredir yazmadığımı daha doğrusu yazmayı sürekli ertelediğimi fark ettim. Yazacak, siteme ekleyecek o kadar konu var ki şu an başlasam en az 2 yıllık içerik üretmiş olurum. Bunun çok iyi farkındayım fakat başka işlerle uğraştığım için sitemi sürekli erteliyorum ya da belki ertelemek zorunda kalıyorum. Paradox var sanırım burada, bir yerlerde, olmalı...

Şu an için yeteri kadar plan ve programım mevcut. Onları uygulamadan önce şu an ne yapıyorum diye merak eden olursa tabi ki yaşamaya çalışıyorum (:

Vizelerim taze bitti, ki sınav döneminden ya da sınava girmekten artık gıcık almaya başladım. Sınava girince sürekli kısır bir döngüdeymişim gibi hissediyorum kendimi. Web projelerim ve fikirlerim var. Kendi ekibimi kurmayı düşünüyorum ama ne konuda çalışacağım hakkında bir fikrim yok. Unutmadan hp ile yollarımızı ayırmıştık zaten, amaç okulu bitirmek...

Fırsat buldukça özellikle de tramvay'da dizilerimi izliyorum. Chuck'ı bitirdim, 24 e biraz birikmesi için ara verdim. Lost'u haftalık çıkınca izlemeye gayret ediyorum ve diğer zamanlarda da House izliyorum. Bu diziyi neden daha önce duymadım ya da fark etmedim diye kendime kızmadım değil. İzlemeyenlere tavsiye derim süper, kesin izleyin.

Tabi ki temel amaç okulu bitirmek; onun için de uzatmış olsam dahi derslere giriyorum; bazılarına da devam zorunluluğumdan ötürü mecbur kalıyorum. Haftada 3 laboratuvar 2 proje ile meşgul oluyorum. Normal şartlar altında kafamı kaşıyacak zamanım yok. Bu arada kimseye çaktırmadan eski sunucudaki siteleri de yeni sunucuya taşıyorum, yavaş yavaş. Zafer bu konuda biraz yardımcı oldu sağ olsun (:

Herkese iyi akşamlar, yarın zorlu bir gün beni bekliyor yine...

2010-04-20 19:46:35

Lakırdılar

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006